КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 5 березня 2014 р. № 71 
Київ

 

Деякі питання оптимізації державних цільових програм і національних проектів, економії бюджетних коштів та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Достроково припинити виконання державних цільових програм за переліком згідно з додатком.

2. У додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. № 1256 “Про затвердження переліку проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 3, ст. 177; 2012 р., № 15, ст. 559) у позиції “Нова якість життя” у графі “Найменування проекту” абзаци другий і п’ятий виключити.

3. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно зпереліком, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

 
 

Додаток 
до постанови Кабінету Міністрів України 
від 5 березня 2014 р. № 71

ПЕРЕЛІК 

державних цільових програм, виконання яких припиняється достроково

1. Державна цільова науково-технічна та соціальна програма “Наука в університетах” на 2008-2017 роки.

2. Державна цільова науково-технічна програма “Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їх основі”.

3. Державна цільова програма підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України на 2008-2015 роки.

4. Державна цільова програма впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” на період до 2015 року.

і т.д.

Джерела:

Постанова від 5 березня 2014 р. № 71

 

В.Семиноженко ініціює законодавчі зміни, що дозволять відновити роботу Науково-технічної Ради Національної програми інформатизації

19.03.2014 | 16:23 
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко ініціює прийняття змін до діючого законодавства, які дозволять відновити роботу Науково-технічної Ради Національної програми інформатизації (НТР НПІ) при Держінформнауки. Про це він заявив за результатами засідання Комітету Верховної Ради з питань інформатизації.

«НТР НПІ -  це єдиний постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган, який може розглядати державні програми інформатизації, у тому числі галузеві і регіональні», - зазначив В.Семиноженко. Та додав, що до складу Ради повинні входити провідні вчені й висококваліфіковані фахівці-практики у галузі інформатизації, а також суміжних галузей, працівники підприємств, установ, організацій, які працюють у сфері інформаційних послуг, народні депутати України, представники державних органів. «Такий солідний представницький склад дозволить напрацьовувати ефективні, зважені і системні рішення», - зазначив Володимир Семиноженко.

Джерело: Урядовий портал

Login Form