Результати обласного етапу МАН 2007 року.
Секція Системне програмування та заходи інформаційної безпеки
Прізвище Ім'я По батькові Назва роботи клас школа район (місто) Оцінка за конкурс наукових робіт Оцінка за контрольну роботу Оцінка за конкурс-захист Всього балів Місце
1 рецензент 2 рецензент середня кількість балів
Пасатюк Володимир Анатолійович Проблеми та перспективи криптографічних систем 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат м.Хмельницький 20 18 19 28 30,9 77,9 III
Секція Комп'ютерні мережі, бази та банки даних
Прізвище Ім'я По батькові Назва роботи клас школа район (місто) Оцінка за конкурс наукових робіт Оцінка за контрольну роботу Оцінка за конкурс-захист Всього балів Місце
1 рецензент 2 рецензент середня кількість балів
Яцюк Андрій Андрійович "Бібліотека Старокостянтинівської гімназії" 10 Старокостянтинівська гімназія м.Старокостянтинів 18 20 19 35 29,3 83,3 II
Мітюк Катерина Вікторівна Розробка програмного забезпечення для автоматизації роботи фірми, що займається реєлтерською діяльністю 11 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" м.Шепетівка 19 20 20 4 32,5 56  
Олійник Сергій Віталійович Розробка учбової бази даних у MS Accesss 11 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецький 19 21 20 1 26,5 47,5  
Коваль Дмитро Валентинович FTP-клієнт на Web-сервері 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат м.Хмельницький 20 21 21 29 31,3 80,8 II
Григоришин Віталій Володимирович Автоматизоване робоче місце "Завуч" 10 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький 19 20 20 35 35,3 89,8 I
Секція Мультимедійні системи, комп'ютерна графіка, ігрові програми
Прізвище Ім'я По батькові Назва роботи клас школа район (місто) Оцінка за конкурс наукових робіт Оцінка за контрольну роботу Оцінка за конкурс-захист Всього балів Місце
1 рецензент 2 рецензент середня кількість балів
Павловська Марина Ростиславівна Алгоритмічна реалізація математичних і фізичних основ комп'ютерної графіки 10 Великояромирська ЗОШ І-ІІІ ст. Городоцький 19 20 20 1 27 47,5  
Шпак  Дмитро Валерійович HTML та Photo Shop - робота разом 11 Хмекльницький ліцей №17 м.Хмельницький 17 19 18 5 31,3 54,3  
Костриба Михайло Олександрович Створення електронного підручника з математики засобами мови HTML 11 Білогірський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія Білогірський 17 17 17 6 33,5 56,5  
Лелюк Максим Олегович Засоби оптимізації Adobe PhotoShop 11 Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 м.Кам'янець-Подільський 19 20 20 22 21,3 62,8  
Круглякова Віта Павлівна Роль комп'ютерної графіки у навчальному процесі 11 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей" Ізяславський 20 20 20 8 28,8 56,8  
Гожевська Яна Леонідівна Інтернет-магазин "Vip Exclusive ElitShop" 11 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький 21 19 20 0 0 20  
Іваненко Ольга Володимирівна Олімпіадна математика 9 Хмельницький НВК №10 м.Хмельницький 20 21 21 26 28,5 75 III
Секція Комп'ютерні навчальні програми
Прізвище Ім'я По батькові Назва роботи клас школа район (місто) Оцінка за конкурс наукових робіт Оцінка за контрольну роботу Оцінка за конкурс-захист Всього балів Місце
1 рецензент 2 рецензент середня кількість балів
Леськов Ігор Олександрович Системи лінійних рівнянь з двома невідомими 11 Хмельницький НВК №10 м.Хмельницький 10 11 11 17 26,8 54,3  
Машталяр Назарій Вікторович Навчально-тестуючий комплекс "Тест" 11 Соломнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Волочиський 15 16 16 1 25 41,5  
Деркач Анастасія Валеріївна Програма для створення тестів 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 м.Старокостянтинів 16 17 17 1 26,8 44,3  
Мельничук Василь Васильович Віртуальний хімічний практикум за 8 клас 10 Шепетівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Шепетівка 19 19 19 24 34 77 III
Бернада Андрій Миколайович Контролююча програма "Тест" адаптовано до проведення контролю по предметмету "Будова автомобіля" 11 Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький 13 13 13 2 26 41  
Гер'ятович Ярослав Вікторович Системи числення 10 Хмельницька гімназія №1 м.Хмельницький 13 13 13 38 29,3 80,3 II
Секція Комп'ютерні програми для автоматизації наукових досліджень та розрахунків
Прізвище Ім'я По батькові Назва роботи клас школа район (місто) Оцінка за конкурс наукових робіт Оцінка за контрольну роботу Оцінка за конкурс-захист Всього балів Місце
1 рецензент 2 рецензент середня кількість балів
Леськова Леся Василівна Розрахунок ефективності оперативно-службової діяльності прикордонного загону в умовах невизначеності 11 Пасічнянський НВК Старосинявський 21 21 21 2 33,6 56,6  
Галицький Олександр Сергійович Використання віртуальних об'єктів 3Ds Max для виконання лабораторних робіт з фізики 11 Хмельницька СЗШ №18 ім.В.М.Чорнрвола м.Хмельницький 20 20 20 11 26,7 57,7  
Литвин Роман Олександрович Розв'язування різного економічних задач з викон\ристанням середовища MS Excel 11 Городоцька гімназія Городоцький 19 18 19 3 32,2 53,7  
Ткачук Олександр Анатолійович Автоматизація роботи фірми, що займається реєлтерською діяльністю 11 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" м.Шепетівка 21 21 21 17 30,8 68,8  
Кригін Володимир Андрійович Забезпечення моніторингу рівня навчальних досягнень учнів за допомогою програми обробки даних МРНДУ 10 Красилівська ЗОШ №1 Красилівський 18 19 19 26 31,3 75,8 III
Бондарчук Максим Анатолійович Еконмічне програмування засобами Excel 10 Старокостянтинівська гімназія м.Старокостянтинів 19 20 20 34 29 82,5 II