ПРОТОКОЛ

перевірки робіт та нагородження переможців
ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
серед учнів навчальних закладів Хмельницької області

7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Переможці
Рейтинг

14 січня 2007 року                                  м. Хмельницький

Прізвище
Ім'я
По батькові
Назва навчального закладу
Район (місто)
Клас
Задача
Разом
Диплом
1
2
3
4
5
Гасанова Олександра Тимурівна ліцей №17 м. Хмельницького м. Хмельницький
9
5
5
4
5
3
22
I
Лесюк Андрій Іванович ліцей №17 м. Хмельницького м. Хмельницький
10
5
5
5
3
5
23
I
Червоняк Кіріл Вікторович ліцей м. Кам.-Подільського м. Кам.-Подільський
11
5
5
4
5
5
24
I
Лисиця Катерина Михайлівна НВК №4 м. Хмельницького м. Хмельницький
7
0
0
5
4
 
9
II
Яковлєва Світлана Дмитрівна Волочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Волочиський
7
1
0
5
3
 
9
II
Ноль Микола Геннадійович НВК №10 м. Хмельницького м. Хмельницький
8
5
0
5
0
5
15
II
Басюк Максим Васильович Хмельницький ОЛІ Облліцеї
10
5
5
5
1
5
21
II
Гончар Іван Сергійович Хмельницький ОЛІ Облліцеї
10
5
5
2
2
5
19
II
Каплун Олександр Валентинович Понінківський НВК Полонський
11
5
5
2
5
5
22
II
Туркот Олексій Петрович ліцей №17 м. Хмельницького м. Хмельницький
11
5
5
2
5
5
22
II
Слободян Катерина Олександрівна Віньковецький НВК Віньковецький
7
1
0
5
2
 
8
III
Васькова Любов Олександрівна Шарівське НВО Ярмолинецький
7
0
2
5
1
 
8
III
Фесенко Андрій Іванович СЗОШ №5 м. Кам.-Подільського м. Кам.-Подільський
7
0
1
5
2
 
8
III
Мороз Оксана Іванівна Дунаєвецький НВК Дунаєвецький
8
5
0
5
1
1
12
III
Білінкевич Антоніна Богданівна ЗОШ №8 м. Старокостянтинова м. Старокостянтинів
8
4
2
5
1
0
12
III
Кицун Андрій Вікторович Старосинявський НВК Старосинявський
8
5
1
0
1
5
12
III
Сидорова Анна Олександрівна Пироговецький НВК Хмельницький
8
3
2
0
5
2
12
III
Цибрій Дмитро Ігорович ліцей №17 м. Хмельницького м. Хмельницький
8
4
2
4
2
0
12
III
Дацькова Дарина Віталіївна Полонська гімназія Полонський
9
1
4
4
4
1
14
III
Гер'ятович Ярослав Вікторович гімназія №1 м. Хмельницького м. Хмельницький
10
5
2
2
4
3
16
III
Бученко Віктор Володимирович ліцей м. Старокостянтинова м. Старокостянтинів
11
5
5
1
5
4
20
III
Горбачов Олексій Миколайович ліцей №17 м. Хмельницького м. Хмельницький
11
5
5
5
0
5
20
III
Данішевський Андрій Сергійович Хмельницький ОЛІ Облліцеї
11
5
4
4
1
5
19
III