Протокол ХХ обласної олімпіади з інформатики

Прізвище, ім'я, по-батькові
Клас
Z1
Z2
Z3
Z4
За тур 1
Z5
Z6
Z7
Z8
За тур 2
Сума
Диплом
Навчальний заклад
Район (місто)
1 Власов Денис Андрійович
10
16
10
25
20
71
25
25
16
2
68
139
1
приватний НВК "Антей" команда "Заочної олімпіади з інформатики"
2 Лозовий Віталій Віталійович
10
8
5
25
20
58
8
20
16
17
61
119
1
ліцей м.Кам'янець-Подільський
3 Ярощук Олексій Володимирович
11
11
0
2
20
33
23
25
11
19
78
111
1
Шепетівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. та ліцей" м.Шепетівка
4 Зубик Тарас Віталійович
8
16
25
2
0
43
11
20
13
7
51
94
1
Летавський НВК Чемеровецький р-н
5 Остафійчук Руслан Васильович
11
14
8
23
13
58
25
2
3
0
30
88
2
гімназія м.Кам'янець-Подільський
6 Стах Олексій Сергійович
10
12
16
25
0
53
18
0
10
5
33
86
2
приватний НВК "Антей" команда "Заочної олімпіади з інформатики"
7 Димко Денис Сергійович
10
12
17
12
0
41
13
0
16
10
39
80
2
приватний НВК "Антей" команда "Заочної олімпіади з інформатики"
8 Гордійчук Дмитро Васильович
11
0
0
8,5
20
29
15
25
8
0
48
76,5
2
Хмельницький спец. ліцей команда обласних ліцеїв
9 Каплун Олександр Валентинович
10
11
0
0
22
33
8
13
4
5
30
63
3
Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" Полонський р-н
10 Мурик Вадим Васильович
11
8
0
0
22
30
22
0
11
0
33
63
3
Хмельницька СЗОШ №29 м.Хмельницький
11 Кужиль Володимир Іванович
11
6
0
0
14
20
2
25
6
7
40
60
3
Хмельницька гімназія №1 м.Хмельницький
12 Чернігов Олександр Андрійович
11
8
0
13
10
31
4
2
16
7
29
60
3
Хмельницький ліцей №17 м.Хмельницький
13 Зубик Оксана Віталіївна
11
6
25
2
0
33
0
5
8
8
21
54
3
Летавський НВК Чемеровецький р-н
14 Дем'янюк Віталій Юрійович
7
0
8
0
0
8
25
2
8
7
42
50
3
Хмельницький колегіум м.Хмельницький
15 Луцишин Євген Вадимович
11
6
0
0
5
11
5
16
16
0
37
48
3
приватний НВК "Антей" команда "Заочної олімпіади з інформатики"
16 Кравчук Віталій Володимирович
10
0
3
0
20
23
17
0
4
3
24
47
3
Хмельницька СЗОШ №29 м.Хмельницький
17 Філіпенко Олександр Вікторович
11
13
0
2
20
35
0
4
6
0
10
45
Полонська гімназія Полонський р-н
18 Сашенко Сергій Олександрович
11
10
0
0
20
30
0
2
4
7
13
43
Славутська ЗОШ №1 м.Славута
19 Макогонський Василь Васильович
11
12
3
0
0
15
16
2
4
3
25
40
Хмельницький спец. ліцей команда обласних ліцеїв
20 Ніколаєв Андрій Віталійович
9
8
0
13
0
21
0
11
0
8
19
40
ліцей м.Кам'янець-Подільський
21 Крупський Дмитро Васильович
9
16
0
10
2
28
0
0
11
0
11
39
Хмельницька гімназія №2 м.Хмельницький
22 Гриб Дмитро Олександрович
9
8
0
0
22
30
0
0
8
0
8
38
Сарокостянтинівська гімназія м.Старокостянтинів
23 Басюк Роман Володимирович
10
2
0
0
22
24
3
0
8
1
12
36
Летавський НВК Чемеровецький р-н
24 Зарембовський Костянтин Володимирович
11
6
0
0
20
26
0
2
0
6
8
34
Летичівський НВК №1 Летичівський р-н
25 Карун Олег
11
8
0
0
22
30
0
2
0
0
2
32
Великояромирський ЗНЗ Городоцький р-н
26 Щербань Артем Юрийович
11
16
0
0
0
16
0
0
11
5
16
32
Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. та ліцей" м.Нетішин
27 Шермер Ольга Леонідівна
9
8
0
0
20
28
0
0
0
1
1
29
Полонська гімназія Полонський р-н
28 Зіньков Іван Романович
10
3
0
0
10
13
5
2
8
0
15
28
Хмельницький ліцей №17 м.Хмельницький
29 Чупіль Олександр Ярославович
11
0
0
0
22
22
3,5
0
2
0
5,5
27,5
Маківський НВІК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум" Дунаєвецький р-н
30 Козак Максим Володимирович
11
6
0
4
0
10
0
2
8
0
10
20
Хмельницький технологічний багатопрфільний ліцей м.Хмельницький
31 Ткачук Олександр Анатолійович
10
4
0
0
0
4
0
2
11
0
13
17
Шепетівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. та ліцей" м.Шепетівка
32 Горобець Володимир Сергійович
11
0
0
0
0
0
0
0
8
8
16
16
Славутський обл. ліцей команда обласних ліцеїв
33 Фільжак Сергій Анатолійович
11
3
0
0
0
3
5
0
8
0
13
16
Новоушицький НВК Новоушицький р-н
34 Сидорчук Олександр Вікторович
10
0
5
0
0
5
0
1,5
8
0
9,5
14,5
Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславський р-н
35 Кригін Володимир Андрійович
9
0
0
0
10
10
0
4
0
0
4
14
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Красилівський р-н
36 Начичко Віктор Олексійович
11
2
0
0
0
2
0
0
0
9
9
11
Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. Білогірський р-н
37 Демчук Іван Сергійович
11
6
0
0
0
6
0
0
4
0
4
10
Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівський р-н
38 Когунь Дмитро Вадимович
11
10
0
0
0
10
0
0
0
0
0
10
Волочиський НВК Волочиський р-н
39 Миколайчук Денис Анатолійович
11
0
0
0
0
0
10
0
0
0
10
10
Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. Кам'янець-Подільський р-н
40 Алфьоров Артем Михайлович
11
0
0
0
0
0
5
2
0
2
9
9
Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівський р-н
41 Пелих Ксенія Миолаївна
8
0
0
0
0
0
0
2
0
7
9
9
приватний НВК "Антей" команда "Заочної олімпіади з інформатики"
42 Левицька Ірина Вікторівна
11
0
0
0
0
0
5
0
0
3
8
8
Кам'янець-Подільський ліцей команда "Заочної олімпіади з інформатики"
43 Папроцький Сергій Юрійович
10
8
0
0
0
8
0
0
0
0
0
8
Летавський НВК Чемеровецький р-н
44 Лихий Богдан Федорович
10
6
0
0
0
6
0
0
0
0
0
6
Старокостянтинівський ліцей м.Старокостянтинів
45 Русс Ігор Павлович
11
3
3
0
0
6
0
0
0
0
0
6
Полонська гімназія Полонський р-н
46 Пасічник Костянтин Миколайович
11
0
0
0
0
0
0
1
0
4
5
5
Старокостянтинівський ЗНЗ І-ІІІ ст. №7 м.Старокостянтинів
47 Голуб Едуард Миколайович
11
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
3
Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівський р-н
48 Кривіцький Сергій Олександрович
11
0
0
0
0
0
0
2
0
0
2
2
Новосинявська ЗОШ І-ІІІ ст. Старосинявський р-н
49 Зайчук Сергій Ігорович
11
0
0
0
1,5
1,5
0
0
0
0
0
1,5
Старокостянтинівська гімназія м.Старокостянтинів
50 Дзьоник Юрій Миколайович
11
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1
Волочиський НВК Волочиський р-н
51 Миколюк Володимир Роександрович
11
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1
Пасічнянський НВК Старосинявський р-н
52 Бернада Андрій Сергійович
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький р-н
53 Борбонюк Олександр Вікторович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольський р-н
54 Задорожна Леся Олександрівна
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Гвардійський НВК Хмельницький р-н
55 Камінський Антон Антонович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Дунаєвецький р-н
56 Кисельов Руслан Віталійович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівський р-н
57 Мамчур Віталій Володимирович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ярмолинецький технологічний ліцей Ярмолинецький р-н
58 Марковський Дмитро Миколайович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Славутський обл. ліцей команда обласних ліцеїв
59 Стецьков Сергій Миколайович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. Деражнянський р-н
60 Фокін Олександр Володимирович
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Віньковецький НВК Віньковецький р-н