Обласна олімпіада з інформатики. 7-8 лютого 2009 р. м.Кам.-Подільський
Команда Учасник Клас Мова програмування Середовище відлагодження
1 Білогірський р-н Франчук Роман Павлович 8 С++, Free Pascal  
2 Білогірський р-н Бісовецький Андрій Вадимович 11 Free Pascal  
3 Білогірський р-н Симоненко Валентин Вікторович 11 Free Pascal  
4 Віньковецький р-н Чорноконь Вадим Миколайович 11 Free Pascal  
5 Волочиський р-н Ніжнік Олександр Вікторович 11 Free Pascal  
6 Волочиський р-н Пендрак Ганна Сергіївна 10 Free Pascal  
7 Городоцький р-н Палійчук Іван 10 Free Pascal  
8 Городоцький р-н Бачок Владислав 10 Free Pascal  
9 Деражнянський р-н Шундер Валентина Вікторівна 11 Turbo Pascal 7.0 Turbo Pascal 7.0
10 Деражнянський р-н Лоран Сергій Владиславович 9 Free Pascal  
11 Дунаєвецький р-н Паламарчук Валерій Валерійович 11 Free Pascal  
12 Дунаєвецький р-н Небельський Віталій Влодимирович 10 Free Pascal  
13 Ізяславський р-н Григорович Наталія Вікторівна 11 Free Pascal  
14 Кам'янець-Подільський р-н Циканюк Богдан Ігорович 11 Free Pascal  
15 Кам'янець-Подільський р-н Богонос Олександр Антонович 11 Free Pascal  
16 Красилівський р-н Солодрай Ігор Іванович 9 Free Pascal  
17 Красилівський р-н Антіпова Світлана Василівна 10 Free Pascal  
18 Летичівський р-н Пасека Ігор Ігорович 11 Free Pascal  
19 Летичівський р-н Паламарчук Марина Петрівна 11 Free Pascal  
20 Новоушицький р-н Пилипчук Анастасія Олександрівна 11 Free Pascal  
21 Новоушицький р-н Бурдельна Ольга Василівна 10 Free Pascal  
22 Полонський р-н Шермер Яна Леонідівна 9 Free Pascal  
23 Полонський р-н Сторожук Ірина Петрівна 9 Free Pascal  
24 Славутський р-н Савченко Ярослав Васильович 11 Free Pascal  
25 Славутський р-н Гнесь Андрій Андрійович 10 Free Pascal  
26 Старокостянтинівський р-н Денисюк Ярослав Васильович 11 Free Pascal  
27 Старокостянтинівський р-н Бурковський Михайло Олексійович 8 Free Pascal  
28 Старосинявський р-н Панасюк Леся Олександрівна 10 Free Pascal  
29 Старосинявський р-н Мигаль Богдан Васильович 11 Free Pascal  
30 Теофіпольський р-н Шевчук Микола Іванович 11 Free Pascal  
31 Хмельницький р-н Гусар Роман Володимирович 10 Free Pascal  
32 Хмельницький р-н Пасічник Максим Борисович 11 Free Pascal  
33 Чемеровецький р-н Зубик Тарас Віталійович 11 Free Pascal  
34 Чемеровецький р-н Старушок Назарій Юрійович 10 Free Pascal  
35 Шепетівський р-н Демчук Іван Сергійович 11 Free Pascal  
36 Шепетівський р-н Замурняк Костянтин Григорович 10 Free Pascal  
37 Шепетівський р-н Береговський Олександр Сергійович 9 Free Pascal  
38 Шепетівський р-н Гордійчук Іван Олександрович 9 Free Pascal  
39 Ярмолинецький р-н Симончук Андрій Васильович 11 Free Pascal  
40 Ярмолинецький р-н Шишлик Олег Степанович 11 Free Pascal  
41 м.Кам'янець-Подільський Пелих Ксенія Миколаївна 11 Free Pascal  
42 м.Кам'янець-Подільський Лук’янов Ігор Олегович 10 Free Pascal  
43 м.Кам'янець-Подільський Березін Дмитро Андрійович 8 Free Pascal  
44 м.Кам'янець-Подільський Руснак Ігор Олександрович 10 Free Pascal  
45 м.Кам'янець-Подільський Бурлака Олександр Віталійович 11 Free Pascal  
46 м.Нетішин Братащук Володимир Володимирович 9 Free Pascal BP 7.0
47 м.Нетішин Дяченко Михайло Юрійович 8 Free Pascal BP 7.0
48 м.Славута Філюк Ігор Олександрович 11 Free Pascal  
49 м.Славута Холод Олександр Олександрович 11 Free Pascal  
50 м.Старокостянтинів Годний Андрій Павлович 11 Free Pascal  
51 м.Старокостянтинів Ліщук Ігор Володимирович 10 Free Pascal  
52 м.Старокостянтинів Шевчук Олександр Олегович 7 Free Pascal  
53 м.Хмельницький Мачківський Ярослав 11 Free Pascal  
54 м.Хмельницький Душкевич Сергій 11 Free Pascal  
55 м.Хмельницький Сваричевський Роман 11 Free Pascal  
56 м.Хмельницький Викалюк Олексій 11 Free Pascal  
57 м.Хмельницький Гуль Олег 11 Free Pascal  
58 м.Хмельницький Лабай Ігор 8 Free Pascal  
59 м.Хмельницький Балабус Дмитро 11 Free Pascal  
60 м.Шепетівка Потапський Богдан Олександрович 11 Free Pascal  
61 м.Шепетівка Очковський Ярослав Валерійович 11 Free Pascal  
62 м.Шепетівка Загоруйко Ганна Василівна 11 Free Pascal  
63 м.Шепетівка Гой Олександр Михайлович 10 Free Pascal  
64 команда обласних ліцеїв Сусла Богдан Олексійович 10 Free Pascal  
65 команда обласних ліцеїв Левицький Іван Вікторович 10 Free Pascal  
66 команда обласних ліцеїв Полюхович Євген Вікторович  11 Free Pascal  
67 команда обласних ліцеїв Животченко Максим Ярославович 11 Free Pascal  
68 команда "Заочної олімпіади" Макаревич Андрій Олегович 11 Free Pascal  
69 команда "Заочної олімпіади" Савчук Владислав Сергійович 7 Free Pascal  
70 команда "Заочної олімпіади" Ярема Богдан Ростиславович 7 Free Pascal  
Примітка. Команда м.Хмельницького заявлена з приміткою, що ще будуть зміни. Відсутні у заявці дата народження і по батькові.