Список заявлених учасників олімпіади з інформатики станом на 28.12.06
Прізвище Ім'я По батькові Дата народження Район (місто) Школа Клас Вчитель Мова програму-вання
1 Франчук Роман Павлович 11.01.1995 Білогірський Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 Франчук П.А. не заявлено
2 Костриба Михайло Олександрович 23.01.1991 Білогірський Білогірський НВК 11 Костриба О.В. не заявлено
3 Чорноконь Вадим Миколайович 22.01.1992 Віньковецький Охрімовецька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Лисий Сергій Михайлович Delphi
4 Масний Олександр Володимирович 30.05.1990 Віньковецький Дашковецький НВК 10 Марчак Віктор Петрович Pascal
5 Мазур Олег Олександрович 08.11.1989 Волочиський Волочиський НВК 11 Глуговська Наталія Іванівна не заявлено
6 Кінзерський Олександр Олександрович 27.10.1991 Волочиський Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 10 Пересунько Світлана Петрівна не заявлено
7 Литвин Роман Олександрович 1990 Городоцький Городоцька гімназія 11 Гага Людмила Миколаївна Турбо Паскаль
8 Новіков Андрій Олександрович 1991 Городоцький Городоцький ЗНЗ №4 10 Пасічник С.А., Гуцал В.В. Турбо Паскаль
9 Бортнік Євгеній Юрійович 05.02.1989 Деражнянський НВК м.Деражня 11 Атаманюк Ярослава Богданівна Pascal
10 Граняк Валерій Федорович 05.04.1990 Деражнянський ЗОШ №2 м.Деражня 11 Лоран Надія Борисівна Pascal
11 Білий Роман Євгенович 01.11.1990 Дунаєвецький Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Білий Євген Богданович Pascal
12 Данильчук Сергій Сергійович 03.09.1990 Дунаєвецький Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" 10 Сікора Віктор Миколайович Pascal
13 Сидорчук Олександр Вікторович 13.09.1989 Ізяславський Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Білоус Анатолій Іванович Turbo Pascal 7
14 Круглякова Віта Павлівна 10.09.1990 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей" 11 Гульчак Інна Василівна Turbo Pascal 7
15 Вакар Олександр Миколайович 15.03.1990 Кам.-Подільський Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум" 11 Іванюк О.А. не заявлено
16 Дорощук Тарас Васильвич 13.08.1989 Кам.-Подільський Сокільська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Завалецька І.В. не заявлено
17 Гринчук Петро Олександрович 25.02.1991 Красилівський Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 Мончук Оксана Анатоліївна Pascal
18 Кашинцев Вадим Вадимович 14.02.1990 Красилівський Митинецька ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Ткач Людмила Миколаївна Pascal
19 Пастер Олександр Сергійович 14.02.1990 Летичівський Летичівський НВК №1 11 Мовчанюк Тимофій Тимофійович Turbo Pascal
20 Коцура Ярослав Олександрович 06.11.1989 Летичівський Летичівський НВК №2 11 Мовчанюк Тимофій Тимофійович Turbo Pascal
21 Гринчук Віта Сергіївна 24.03.1990 Новоушицький НВК 11 Купріянов Ю.В. не заявлено
22 Піонтковська Альона Олександрівна 20.04.1991 Новоушицький Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Донцов С.Л. не заявлено
23 Каплун Олександр Валентинович 13.11.1990 Полонський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія" 11 Густяк Олег Михайлович Pascal
24 Шермер Ольга Леонідівна 20.01.1991 Полонський Гімназія 10 Сіренький Ігор Олексійович Pascal
25 Петричук Василь Вікторович 12.01.1991 Славутський Берездівський НВК 10 Власюк Сергій Олександрович не заявлено
26 Сідлецький Василь Миколайович 04.08.1989 Славутський Берездівський НВК 11 Власюк Сергій Олександрович не заявлено
27 Гуцалюк Олексій Леонідович 17.05.1991 Старокостянтинівський Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Якотюк Микола Павлович Паскаль
28 Родюк Олена Віталіївна 16.08.1990 Старокостянтинівський Пашковецька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Поступальська Сніжана Василівна Паскаль
29 Галущак Леся Анатоліївна 02.03.1989 Старосинявський Пасічнянський НВК 11 Галиш Володимир Цезорович Pascal
30 Гурин Богдан Васильович 14.12.1990 Старосинявський Старосинявський НВК 10 Лонський О.В. Pascal
31 Стецюк Олеся Вікторівна 13.02.1990 Теофіпольський Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Карп'юк Ольга Степанівна не заявлено
32 Надал Ілона Василівна 15.02.1990 Теофіпольський Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 Карп'юк Ольга Степанівна не заявлено
33 Гусар Роман Володимирович 20.01.1993 Хмельницький Малиницький НВК 8 Ребрина Віталій Арсенович Pascal
34 Матвійчук Олег Федорович 23.05.1990 Хмельницький Розсошанський НВК 11 Наконечний Леонід Іванович Pascal
35 Зубик Тарас Віталійович 27.02.1992 Чемеровецький Летавський НВК 9 Зубик Віталій Віталійович Free Pascal
36 Папроцький  Сергій Юрійович 31.05.1990 Чемеровецький Летавський НВК 11 Зубик Віталій Віталійович Free Pascal
37 Басюк Роман Володимирович 14.03.1990 Чемеровецький Летавський НВК 11 Зубик Віталій Віталійович Free Pascal
38 Заявка  відсутня     Чемеровецький        
39 Заявка  відсутня     Чемеровецький        
40 Демчук Іван Сергійович 15.09.1990 Шепетівський Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 Мороз Олександр Орестович Free Pascal
41 Давидчук Іван Олександрович 07.11.1990 Шепетівський Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 Мороз Олександр Орестович Free Pascal
42 Григоришин Віталій Володимирович 19.09.1991 Яролинецький Ярмолинецький технологічний ліцей 10 Мазур Володимир Станіславович не заявлено
43 Бернада Андрій Миколайович 07.03.1990 Яролинецький Ярмолинецький технологічний ліцей 11 Мазур Володимир Станіславович не заявлено
44 Лозовий Віталій Віталійович 29.10.1990 м.Кам.-Подільський Ліцей 11 Цинчик Тетяна Петрівна не заявлено
45 Стах Олексій Сергійович 16.05.1990 м.Кам.-Подільський Приватний НВК "Антей" 11 Савчук С.В. Free Pascal
46 Власов Денис  Андрійович 23.08.1990 м.Кам.-Подільський Приватний НВК "Антей" 11 Савчук С.В. Free Pascal
47 Городецький  Олександр Олександрович 20.09.1990 м.Кам.-Подільський Ліцей 10 Цинчик Тетяна Петрівна не заявлено
48 Ніколаєв Андрій Віталійович 18.03.1990 м.Кам.-Подільський Ліцей 10 Цинчик Тетяна Петрівна не заявлено
49 Бурлака Олександр Віталійович 23.08.1991 м.Кам.-Подільський Ліцей 9 Цинчик Тетяна Петрівна не заявлено
50 Пелих Ксенія Миколаївна 03.11.1991 м.Кам.-Подільський Приватний НВК "Антей" 9 Савчук С.В. Free Pascal
51 Ходак Катерина Володимирівна 19.10.1990 м.Нетішин НВК 10 Карачун В.М. Паскаль
52 Флорескул Володимир Ярославович 29.12.1989 м.Нетішин НВК 11 Варенюк Г.А. Паскаль
53 Холод Олександр   13.10.1991 м.Славута СЗОШ І-ІІІ ст. №9 9 Кокорський Сергій Людвигович Free Pascal
54 Іващук Дарія   03.04.1991 м.Славута ЗОШ №1 10 Бондарчук Р.Л. Free Pascal
55 Гриб   Дмитро Олександрович 29.05.1991 м.Старокостянтинів Старокостянтинівська гімназія 10 Шевчук Олег Васильович Free Pascal
56 Лихий Богдан Федорович 21.07.1989 м.Старокостянтинів Старокостянтинівський ліцей 11 Стецюк Ірина Михайлівна Free Pascal
57 Дем'янюк Віталій Юрійович 17.06.1992 м.Хмельницький колегіум 8 Стукалова І.В. Free Pascal
58 Куленюк Давид Юрійович 11.07.1990 м.Хмельницький колегіум 10 Стукалова І.В. Free Pascal
59 Яськов Віталій Ігорович 04.12.1990 м.Хмельницький колегіум 11 Стукалова І.В. Free Pascal
60 Гер'ятович Ярослав Вікторович 10.02.1991 м.Хмельницький гімназія №1 10 Гущина Л.Н. Free Pascal
61 Ткачук Олександр Анатолійович 29.06.1990 м.Шепетівка НВК №1 "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" 10 Колісецький Вілен Іванович Turbo Pascal
62 Матвійчук Микола Валентинович 19.12.1989 м.Шепетівка НВК №3 "ЗОШ І-ІІІст. та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" 11 Самосенко Сергій Савович Turbo Pascal
63 Очковський Ярослав Валерійович 02.10.1992 м.Шепетівка НВК №1 "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" 9 Колісецький Вілен Іванович Turbo Pascal
64 Бакута Артем Ігорович 19.09.1990 м.Шепетівка НВК №3 "ЗОШ І-ІІІст. та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" 11 Самосенко Сергій Савович Turbo Pascal
65 Бондарець Іван Миколайович 09.02.1992 м.Шепетівка НВК №1 "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" 10 Колісецький Вілен Іванович Turbo Pascal
66 Потапський Богдан Олександрович 20.06.1992 м.Шепетівка НВК №1 "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" 9 Колісецький Вілен Іванович Turbo Pascal
67 Савуляк Роман Сергійович 19.04.1990 Обл. ліцеї Хмельницький СЛІ 10 Гуцалюк Борис Іванович Паскаль
68 Коваль Дмитро Валентинович 22.02.1991 Обл. ліцеї Хмельницький СЛІ 11 Зозуля Ігор Володимирович Паскаль
69 Свінціцький Павло Вікторович 01.05.1991 Обл. ліцеї Славутський обласний ліцей 11 Семенюк Марина Миколаївна Паскаль
70 Заявка  відсутня Обл. ліцеї        
71 Димко Денис Сергійович 20.10.1989 Заочна олімпіада Приватний НВК "Антей" 11 Савчук С.В. Free Pascal
72 Кравцов Сергій Васильович 10.04.1990 Заочна олімпіада Приватний НВК "Антей" 11 Савчук С.В. Free Pascal
73 Клюшніков  Ігор  Денисович 28.01.1990 Заочна олімпіада Нетішинській НВК"Середня загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей" 11 Карачун Володимир Миколайович Free Pascal
74 Солярик Олександр Ярославович 22.01.1990 Заочна олімпіада навчально-виховний комплекс №2 м. Хмельницького 11 Поліщук Олег Петрович Free Pascal
75 Коваль Оксана Володимирівна 29.10.1990 Заочна олімпіада Кам'янець-Подільський ліцей 10 Цинчик Тетяна Петрівна Free Pascal
3 місць виявилось не заявленими. Прохання до учасників перевірити заявлені мови програмування і дозаявити негайно. У 20 учасників мова програмування не заявлена взагалі. У 20 заявлено Паскаль (який?).