Парковка має ~n~ місць, пронумерованих від 1 до ~n~ включно. Парковка відкривається порожньою щоранку і працює протягом дня наступним чином. Коли автомобіль приїжджає на парковку, паркувальник перевіряє, чи є вільні місця. Якщо таких немає, автомобіль чекає біля в'їзду до тих пір, поки звільниться якесь місце. Якщо є вільне місце, або як тільки воно звільняється, автомобіль займає вільне місце для паркування. Якщо є кілька вільних паркувальних місць, автомобіль займає місце з найменшим номером. Коли приїжджають паркуватися інші автомобілі, але вже є автомобіль, що очікує, вони шикуються в чергу на в'їзді в тому порядку, в якому приїхали. Після того, як звільняється паркувальне місце, його займає перший автомобіль з черги (тобто той, який прибув паркуватися першим).
Вартість паркування одного автомобіля в доларах визначається як добуток маси цього автомобіля в кілограмах на тариф його паркувального місця. Вартість паркування автомобіля не залежить від того, скільки часу цей автомобіль знаходиться на парковці. Паркувальник знає, що сьогодні на парковку приїде m автомобілів, і він знає порядок їх приїзду та від'їзду. Допоможіть йому підрахувати, скільки доларів він заробить сьогодні.
Напишіть програму, яка за заданими тарифами паркувальних місць, ваги автомобілів та порядку, в якому автомобілі приїжджають і виїжджають, визначає прибуток паркувальника в доларах.
Формат вхідних даних
Перший рядок містить два цілі числа - кількість паркувальних місць ~n~ ~(1 ≤ n ≤ 100)~ та кількість автомобілей ~m~ ~(1 ≤ m ≤ 2000)~, розділених проміжком.
Наступні ~n~ рядків описують тарифи паркувальних місць, ~s~-ий з цих рядків містить одне ціле число ~rs~ ~(1 ≤ rs ≤ 100)~ – тариф паркувального місця з номером s в доларах за кілограм.
Наступні ~m~ рядків описують маси автомобілів. Автомобілі пронумеровані в довільному порядку від 1 до ~m~ включно, ~k~-ий з цих m рядків містить одне ціле число ~wk~ (1 ≤ ~wk~ ≤ 10,000) – масу автомобіля з номером ~k~ в кілограмах.
Наступні ~2m~ рядків описують приїзд та виїзд усіх автомобілів в хронологічному порядку. Додатне ціле число ~i~ показує, що автомобіль з номером ~i~ приїжджає на парковку. Від'ємне ціле число ~-i~ показує, що автомобіль з номером ~i~ їде з парковки. Жодний автомобіль не виїжджає з парковки до свого приїзду, і всі автомобілі від 1 до ~m~ включно з'являться в цій послідовності рядків рівно ~2~ рази, один раз як приїжджає, а другий - як виїжджає. До того ж, жоден з автомобілів не виїде з парковки, поки не займе місце на парковці (тобто, жодний автомобіль не виїде поки стоїть в черзі).
Формат вихідних даних
Одне ціле число - загальна кількість доларів, яку заробить сьогодні паркувальник.
Приклад вхідних даних
3 4
2
3
5
200
100
300
800
3
2
-3
1
4
-4
-2
-1
Приклад вихідних даних
5300
Коментарі