Бджiлка Майя запилює квiти на чарiвному лузi. Луг представлений у виглядi матрицi ~N \times M~. У ~i~-му рядку i ~j~-му стовпцi є ~C_{i,j}~ не запилених квiток. Майя почне свою подорож з вулика, який знаходиться на перетинi рядка i стовпця . Бджiлка може зробити ~K~ крокiв з поверненням до свого вулика. Кроки Майя може робити у наступних напрямках: лiворуч, праворуч, вгору або вниз на одну клiтинку. Майя нiколи не покидає луг. Кожного разу, коли вона пролiтає над клiтинкою, вона запилює всi квiти, якi ростуть в межах клiтинки. Але цей луг чарiвний! Як тiльки Мая вилiтає з клiтинки (~A,B~), всi запиленi квiтки зникають, i на цьому мiсцi виростуть новi, не запиленi квiти.
Знайдiть максимальну кiлькiсть квiтiв, якi Майя зможе запилити, якщо вона зробить рiвно K крокiв i закiнчить свою подорож у своєму вулику?
Формат вхiдних даних
Перший рядок вхiдного потоку мiстить натуральнi числа ~N, M~ (~2 \le N , M \le 100~), ~A~ (~1 \le A \le N~ ), ~B~ (~1 \le B \le M~) i ~K~ (~2 \le K \le 10^9~).
Далi мiститься ~N~ рядкiв, кожен з яких мiстить ~M~ цiлих чисел, що описують кiлькiсть квiтiв ~C_{i,j}~ (~0 \le C_{i,j} \le 10^9~), розташованих у клiтинцi (~i, j~). У клiтинцi, яка мiстить вулик, немає квiтiв.
Формат вихiдних даних
Виведiть одне число - вiдповiдь на поставлене завдання.
Зауваження
Рухаємося так: (2,2)-(2,3)-(3,3)-(3,2)-(3,3)-(2,3)-(2,2). У двох клiтинках Майя запилила квiти, якi виросли повторно.
Приклад вхідних даних
3 3 2 2 6
5 1 0
1 0 3
1 3 3
Приклад вихідних даних
15
Коментарі