Учень 5 класу Василь захотів займатися в математичному гуртку. Але для того, щоб тебе зарахували на гурток необхідно успішно скласти вступний екзамен з логіки. Одним із завдань екзамену є математична задача із сірниками.
Приклад умови задачі "На столі лежить певна кількість сірників, розкладених так, що вони утворюють математичне рівняння. Переставивши лише один сірник, зроби це рівняння правильним." Сірник можна брати з будь-якого числа та арифметичного знака, крім дорівнює.
Приклад рівняння
Input
Один рядок, який містить математичне рівняння (рівняння містить тільки одноцифрові числа, арифметичний знак + або -, і знак рівності =).
Output
Вивести одним рядком правильний розв'язок математичного рівняння (в розв'язку мають бути присутні тільки одноцифрові числа, арифметичний знак + або -, і знак рівності =). Якщо розв'язків є декілька, то вивести будь-який.
Приклади побудови одноцифрових чисел із сірників
Sample Input 1
6-4=3
Sample Output 1
6-4=2
Notes
Для того, щоб розв'язати дану головоломку, потрібно перемістити один сірник у числі 3, щоб отримати число 2.
До прикладу вхідних даних
Коментарі
Чи можуть числа бути відʼємними в результаті або в введенні данних?
ні
Чи може бути в відповіді подвійне рівняння? 9=9=9
ні
Чи обов'язковою є перевірка на те чи можливо утворити з такої то цифри іншу при пересуванні сірника? Наприклад 6-4=5 тоді у відповіді 6-4=2 не буде вірною так як з 5 неможливо зробити 2 пересуванням 1 сірника?
так
Чи обов'язково треба пересувати сірник? Тобто якщо в мене рівняння і так є правильним, чи треба мені вносити якісь зміни, чи можна просто вивести його? Також, якщо не існує розв'язку, то і виводити нічого не треба?
Python:
не рекомендується у своїх програмах використовувати функції exit() та sys.exit() і, особливо, для виходу з циклу.