У країні Ліцейланд діє мережа "57" до якої під'єднені усі жителі. Кожного року між n найактивнішими користувачами проводиться змагання, що полягає у виконані специфічних завдань, які допоможуть модернізувати наявну технологію оригінальними рішеннями. Автоматизовна система перевірки ще перебуває у розробці, тому працює не завжди ідеально. Поточна система спирається на базу даних у якій зберігається інформація про відношення між учаснаками. "Відношення" відображає перевагу внеску одного учасника над іншим. У базі даних це записується у вигляді пар чисел (X та Y відповідно, де X кращий за Y), що вказують на номера учасників. Для кожної такої пари діє правило транзитивності, тобто якщо X кращий за Y, а Y кращий за Z(учасник згаданий у іншій парі, де Y виступає за Х), то X також перевершує Z. Переможцем змагання вважається той користувач, який виявився найпродуктивнішим серед усіх учасників конкурсу згідно із даними, іншими словами учасник X, який сильніший за учасника Y для всіх Y відмінних від Х.
Формат вхідних даних
У першому рядку міститься n (кількість учасників) та m (кількість відомих відношень). У наступних m рядках перелічуються різні пари Xі та Yі.
Формат вихідних даних
У вихідний потік вивести одне число - номер переможця, або -1 якщо його визначити неможливо.
Обмеження
2<=n<=50;
0<=m<=n*(n-1)/2;
1<= Xi, Yi <= n;
Xi != Yi;
Sample input 1
5 4
2 1
1 3
2 4
3 5
Sample output 1
2
Пояснення до 1 прикладу
Другий кращий за першого, який в свою чергу кращий за третього, а той за п'ятого. Також другий сильніший за четвертого, тому можна впевнено стверджувати, що це переможець, так як він перевершив усіх інших учасників.
Sample input 2
3 2
1 3
2 3
Sample output 2
-1
Пояснення до 2 прикладу
У цьому випадку і перший, і другий сильніші за третього, а цього не достатньо аби визначити переможця.
Коментарі