1038: Кубики


Відправити розв'язок


Бали:10
Time limit:1.0s
Python 32.0s
Memory limit:64M
Python 3125M
Author:

Problem type

Дома у Ілька було 2 однакових набори кубиків з англійських літер, але під час чергового прибирання один з кубиків загубився. Допоможіть Ільку визначити, який саме з кубиків відсутній у одному з наборів.

Формат вхідних даних

У першому рядку задано кількість знайдених Ільком кубиків n (1 ≤ n ≤ 10^5 ), а у другому рядку - символи, зображені на кожному із знайдених кубиків.

Формат вихідних даних

Виведіть літеру, зображену на загубленому кубику, або повідомлення "Ok", якщо Ілько помилився і жоден з кубиків не загубився.

Приклад вхідних даних

5
abcac

Приклад вихідних даних

b

Коментарі


 • 0
  maks00x
   прокоментував о Вер. 23, 2018

  А якого типу символи? Чи є різниця в регістрі? Чи можлива пропажа кількох кубиків? Як виводити символи, якщо така пропажа можлива??????


  • 0
   zvit
    прокоментував о Вер. 24, 2018

   символи лише малі латинського алфавіту. Загубився лише один.


 • 0
  dariana1950
   прокоментував о Квітень 15, 2018

  Судячи з вхідних даних, в умовах завдання треба було б замість "у другому рядку n символів, зображених на кожному з кубиків" варто було б написати: "у другому рядку - символи, зображені на кожному із знайдених кубиків". Це спрощує розуміння завдання. Тоді як неточність заплутує його. Ось як і це: n - тут одночасно і кількість знайдених кубиків, і кількість символів, зображених на кожному кубику. Незрозуміло, чи всі букви англійського алфавіту задіяні в обох комплектах кубиків, чи тільки ті, що вказані; чи на всіх шести гранях кубика є літери, чи тільки на одній чи декількох, бо в прикладі у вас - п'ять конкретних символів, а не кількість n. З одного боку, треба "визначити, який саме з кубиків відсутній", а з другого - "вивести літеру, зображену на загубленому кубику". На жаль, такі умови завдання вище мого розуму. Із-за цього я вимушена пропустити вже другу задачу. Your output (clipped) = Ваш вихід (обрізаний) Що це означає? Запитую тому, що в мене моя програма видає літеру, якої не вистачає, звісно, за моїм розумінням (або: недорозумінням)... Пробачте, будь ласка.


  • 1
   zvit
    прокоментував о Квітень 16, 2018

   Змінив опис вхідних даних - тепер більш зрозуміло. Дякую за допомогу


 • 1
  kiril
   прокоментував о Лис. 15, 2017

  don't easy


 • 1
  Dima1010
   прокоментував о Лис. 1, 2017 відректований

  easy