1270: Жонглери -> Тематичний турнір: Цикли


Submit solution


Points:5
Time limit:0.5s
Memory limit:63M
Author:

Problem type

Рада Вищої Школи Жонглерської Майстерності вирішили придбати нові м’ячики для занять. Рада хоче, щоб учні кожного з класів могли, приходячи на заняття нарівно розділити між собою нові м’ячики, не залишаючи невикористаних. На жаль, з фінансуванням у Вищій Школі Жонглерської Майстерності, як і у більшості шкіл, проблеми, а тому Рада хоче придбати найменшу можливу кількість м’ячиків, що задовольняє вимогам. Так скільки це?

Формат вхідних даних

Перший рядок вхідного потоку містить єдине число N – кількість класів у школі (1 <= N <= 100000). Другий рядок містить N натуральних чисел, що не перевищують 2^63 - кількість учнів у кожному класі.

Формат вихідних даних

Програма повинна видавати єдине число – найменшу кількість м’ячиків, що задовольняє умову. Гарантується, що відповідь не перевищує 2^63.

Приклад вхідних даних

2
2 3

Приклад вихідних даних

6

Comments


 • 0
  zvit
   commented on Dec. 12, 2018

  На цій мові програмування можливо повністю виконати це завдання.


 • 1
  dariana1950
   commented on Dec. 11, 2018

  Виконую це завдання на Python 3.7.0 Лише один тест дає перевищення часу(>0.5s). Для прискорення використала вже відомі мені можливості(можливо, в майбутньому я знайду інші способи, а може їх не існує для Python). Тому вирішила запитати: чи дійсно на цій мові можна вкластися у відведений час? Бо помітила, що Python відрізняється більшою математичною точністю, але іноді програє в часі виконання.