1273: Нікіфор -> Тематичний турнір: Цикли


Submit solution


Points:5
Time limit:0.5s
Memory limit:63M
Author:

Problem type

Як відомо, дорога у ЛКШ з Києва займає багато часу. І для більшості тих, хто вперше їде до табору в Українці достатньо важко дізнатися наскільки далеко вже від’їхав автобус. Як не дивно, але по дорозі автобус може декілька разів в’їжджати у Українку і виїжджати з неї. Нікіфор, як найбільш спостережливий усіх учнів, почав записувати у свій блокнот символ ”(” (круглу відкриваючу дужку), коли автобус в’їжджав в Українку, і символ ”)” (круглу закриваючу дужку), коли автобус виїжджав з Українки. Десь у середині шляху одногрупники спитали Нікіфора: «Ми ще в Українці чи вже проїхали її?» А оскільки Нікіфор ще не дуже знається на програмуванні, йому довелося попросити Вас написати програму, яка допоможе йому розібратися у цьому важкому питанні за його записами.

Формат вхідних даних

Вхідний потік містить усі символи, записані Нікіфором у його блокноті, без пробілів і переведень рядків. Усього дано не більше 50000 символів.

Формат вихідних даних

Якщо під час заданого питання автобус знаходився в Українці, то необхідно, щоб ваша програма виводила INSIDE. Якщо ж автобус не був в Українці, то необхідно вивести OUTSIDE. Якщо ж у записах Нікіфора є протиріччя, то програма повинна вивести ERROR. Під протиріччями мається на увазі виїзд з Українки, коли автобус вже знаходиться за її межами, і в’їзд в Українку, коли автобус вже знаходиться у ній.

Приклад вхідних даних

()()()

Приклад вихідних даних

OUTSIDE

Comments

There are no comments at the moment.