1346: Білка та бамбук


Submit solution


Points:5
Time limit:0.5s
Memory limit:63M
Author:

Problem type

Білка вирішила відправитись у кругосвітній подорож. Потрапивши у тропіки, вона виявила, що жолуді знаходити стало важче. Проте вона знайшла гарне стебло бамбука, і тепер замість того, щоб кожен день тягати жолуді по одному від одного дупла до іншого, носить їх з собою у бамбуці. Бамбук — це трубка, один кінець якої закрито, а з іншого кінця можна класти або виймати жолуді. Діаметр трубки достатньо малий, тому якщо покласти у неї жолуді в певному порядку, виймати їх можна лише у зворотному порядку. Коли білка знаходить жолудь, вона відразу кладе його у бамбук. Поза те, час від часу голод заставляє білку дістати один жолудь з бамбуку і з'їсти його; із-за будови бамбуку це буде той з жолудів у ньому, який білка знайшла пізніше всього. Білка дуже любить накопичувати жолуді в бамбуці. Тому кожен раз, коли приходиться діставати з бамбуку черговий жолудь, вона стає сумною. Проте ми знаємо, як можна її втішити! Жолуді характеризуються для білки якістю — цілим числом від 1 до 10^6. Коли білка дістала черговий жолудь, їй буде приємно знати, яке максимальне значення якості для всіх жолудів, які у бамбуці ще залишились. Ваше завдання полягає у тому, щоб вона мала таку інформацію.

Формат вхідних даних

У першому рядку введення міститься одне ціле число n — кількість подій (1 ≤ n ≤ 100000). Кожен з наступних n рядків містить по числу, що описує подію. Якщо число додатне, то це означає, що білка знайшла жолудь і поклала його в свій бамбук. Якщо ж число дорівнює нулю, то це значить, що білка зголодніла і вийняла один жолудь з бамбука. Числа у вхідному файлі цілі і не перевищують 10^6. Гарантується, що після першого ж запиту бамбук ніколи не порожній.

Формат вихідних даних

Для кожного діставання жолудя з бамбуку виведіть рядок, який містить одне ціле число — максимальне значення якості для усіх жолудів, що залишились у цей момент у бамбуці.

Приклад вхідних даних

8
3
2
4
0
4
3
0
0

Приклад вихідних даних

3
4
3

Comments


 • 0
  EpIkDrAgOn
   commented on Dec. 28, 2018

  Після останньої дії потрібно вивести кількість жолудів якщо остання цифра не дорівнює нулю?


 • 0
  amd
   commented on Dec. 27, 2018 edit 2

  В тестах є числа більші за 106. За умовою задачі жолуді характеризуються для білки якістю — цілим числом від 1 до 106.


  • 0
   zvit
    commented on Dec. 28, 2018

   в умові мало би бути 10^6. Виправив.