1448: Хостел


Submit solution


Points:10
Time limit:2.0s
Python 32.0s
Memory limit:250M
Python 3500M
Author:

Problem types

У цьому завданні вам потрібно написати програмне забезпечення для готелю "УжХостел". У цей готель приїхали студенти на літню школу. Кожен для себе заздалегідь вибрав, в яку кімнату він хоче заселитися. Якщо обрана кімната виявляється вільна, то студент займає її, в іншому випадку він займає першу вільну кімнату з великим номером. Крім того, деякі студенти їдуть в середині школи. Відразу після від'їзду студента його кімната стає доступна для заселення наступного. Так само, іноді адміністрація готелю бажає знати, скільки всього сумарно студентів проживає в цій кімнаті і у всіх кімнатах з номерами менше заданого. На вас розраховує вся адміністрація "УжХостел" тому постарайтеся впоратися з цим завданням якомога швидше.

Формат вхідних даних

Перший рядок містить натуральне число n - кількість запитів до готелю, що відбуваються протягом всієї школи (n ≤ 2 · 10^5 ).

Наступні n рядків містять інформацію про запити. Запити бувають 3 типів:

*+ x, це означає, що приїхав студент, який бажає зайняти кімнату номер x(x ≤ 2 · 10^5 ):

– x, це означає, що з кімнати номер x поїхав студент. (Гарантується, що ця кімната не була порожня).

? x, це означає, що адміністрація хоче дізнатися скільки всього сумарно проживає студентів з номерами кімнат не перевищують x.

Формат вихідних даних

Для кожного приїжджого студента виведіть номер кімнати, в яку він оселиться, або для запиту адміністрації виведіть кількість тих, що проживають.

Приклад вхідних даних

12
+ 5
? 5
+ 5
? 5
+ 5
? 7
- 6
? 6
+ 5
? 25
+ 5
? 7

Приклад вихідних даних

5
1
6
1
7
3
1
6
3
8
3

Comments


 • -1
  Hydra
   commented on June 28, 2019

  чому не можна оголошувати глобальні змінні?


  • 0
   zvit
    commented on July 1, 2019

   можна