Результати 1 туру інтернет-олімпіади з програмування

Contest "Тур_1_2021" - [168:00:00], finished

Contest "Тур_1_2021" - [168:00:00], finished

Place User Навчальний заклад A B C D E Solved Score
1-3 Навер Олег Миколайович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100 100 100 5 500
1-3 Колісник Ілля Олександрович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100 100 100 5 500
1-3 Филипюк Андрій Михайлович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100 100 100 5 500
4 Тихонюк Едуард Едуардович ПНТЛ 100 81 100 58 100 3 439
5-8 Столітній Андрій Сергійович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100 20 100 4 420
5-8 Ратушняк Денис Святославович НУ "Львівська Політехніка" 100 100 100 20 100 4 420
5-8 Дебелий Андрій Олександрович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100 20 100 4 420
5-8 Козловський Олександр Васильович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100 20 100 4 420
9-11 Гуз Назар Ростиславович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100 5 100 4 405
9-11 Маланяк Уляна Тарасівна Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 100 5 100 4 405
9-11 Кузьмінська Віра Сергіївна Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 100 20 85 3 405
12-19 Терещенко Денис Сергійович Ліцей №208 100 100 100   100 4 400
12-19 Бедрик Олександр Сергійович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100   100 4 400
12-19 Татарінова Юлія Максимівна Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100   100 4 400
12-19 Волочай Роман Вікторович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100   100 4 400
12-19 Шевченко Максим Станіславович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100   100 4 400
12-19 Мазур Даніїл Юрійович Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 100   100 4 400
12-19 Ничипорук Павло Петрович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100 100   100 4 400
12-19 Шпикуляк Віктор Андрійович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100   100 4 400
20 Воляник Ольга Тарасівна Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 90   100 3 390
21 Лозовий Владислав Валерійович ліцей №25 м.Житомира 100 81 100   80 2 361
22 Миськів Владислав Валентинович Хмельницький НВК №4 100 100 100   60 3 360
23-24 Смутчак Андрій Ігорович КПНЛ №145 90 100 100 20 40 2 350
23-24 Ільїн Сергій Олексійович Херсонський ліцей Херсонської обласної ради 100 100 50   100 3 350
25 Денисюк Владислав Михайлович Ліцей №17 м. Хмельницький 100 81 100 15 40 2 336
26-27 Салаш Юрій Любомирович опорний заклад 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного' 100 100 20 15 100 3 335
26-27 Юрчук Роман Володимирович Ізяславський НВК №5 100 100 20 15 100 3 335
28 Фелонюк Ілля Вікторович НУ "Львівська Політехніка" 90 100 20 20 100 2 330
29 Черній Артем Сергійович Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" 100 100 100 15 10 3 325
30 Фейса Богдан Іванович УЗСШІ з ПВОП 100 100 70 10 40 2 320
31 Минько Вадим Леонідович Смілянська спеціалізована школа №12 100 81 20 15 100 2 316
32-34 Карпенко Дарина Олександрівна Гімназія №1 м. Хмельницький 100 81 20 10 100 2 311
32-34 Каменєв Родіон Русланович Ліцей "Політ" м.Кременчук 80 81 50   100 1 311
32-34 Каменєв Арсеній Русланович Ліцей "Політ" м.Кременчук 80 81 50   100 1 311
35 Товтин Анастасія Юріївна УЗСШІ з ПВОП 100 81 20   100 2 301
36-41 Андруховський Денис Андрійович Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 100 100     100 3 300
36-41 Атмар Рошан Вахідович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100     3 300
36-41 Салов Юрiй Євгенiйович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 100     3 300
36-41 Білобровий Вадим Євгенович Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 100 0 0 3 300
36-41 Тимкович Олександр Геннадійович УЗСШІ з ПВОП 100 100 100     3 300
36-41 Галкін Кирил Вадимович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів 100 100 100     3 300
42 Калашніков Руслан Іванович Одеський економічний ліцей 80 81 30 5 100 1 296
43 Кузка Андрій Сергійович УЗСШІ з ПВОП 90 81 100 20   1 291
44 Горєлова Вікторія Вікторівна Старокостянтинівська ЗОШ №3 100 81 20   85 1 286
45-46 Фояк Віталій Мирославович Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців 100 81 100     2 281
45-46 Буздиган Михайло Сергійович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів 100 81 100     2 281
47 Буяр Андрій Віталійович Ліцей №17 м. Хмельницький 100 100 20   60 2 280
48 Ненахов Артем Петрович Школа №52 90 81 100 5   1 276
49 Романець Ростислав Олегович Старокостянтинівський НВК 100 100 50 15 10 2 275
50 Казьмін Вадим Сергійович ОЗ "Академічний ліцей" 80 63 100 15 15 1 273
51 Сливка Олександр Анатолійович Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка 0 81 70 15 100 1 266
52 Боднар Кирил Миколайович Хмельницький НВК №10 100 81 50   30 1 261
53-55 Загородний Олександр Олександр Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100 50 0   2 250
53-55 Стецюк Петро Петрович Старокостянтинівський НВК 100 100 50     2 250
53-55 Озеров Матвій Дмитрович Хмельницька СЗОШ №29 100 100 50     2 250
56 Лук`янов Ігор Сергійович УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка 100 27 100   10 2 237
57-58 Сологуб Семен Ігорович Колегіум №16 м. Хмельницький 100 81 50     1 231
57-58 Черепій Іван Андрійович ЗОШ 1-3 ст. №1 м. Славути 100 81 50     1 231
59-61 Харківський Іван Геннадійович Харківський ліцей #107 100 100   15 15 2 230
59-61 Теплякова Юліанна Вадимівна 100 100 30     2 230
59-61 Іванюк Олександр Віталійович Кам'янець-Подільский міський ліцей 60 100 50 10 10 1 230
62 Сидорчук Ігор Станіславович Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів 100 81     40 1 221
63-67 Бугрій Олександр Сегрійович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100 100 20     2 220
63-67 Бігняк Назарій Євгенійович Городоцький ліцей №1 100 100 20     2 220
63-67 Лучанинов Вячеслав Максимович Ізюмський Ліцей 3 100 90 30 0 0 1 220
63-67 Чепелюк Денис Богданович УЗСШІ з ПВОП 100 100 20     2 220
63-67 Маланяк Остап Тарасович Хмельницька СЗОШ №8 100 100 20 0 0 2 220
68 Харченко Михайло Вадимович Рішельєвський Науковий Ліцей 90 81 20 15 10 0 216
69 Росул Максим Вікторович Ужгородська класична гімназія 90 100 10 15   1 215
70-71 Павлюк Назар Юрыйович Шепетівський НВК №3 100 81 30 0   1 211
70-71 Мирончук Софія Олександрівна Шепетівський НВК №3 100 81 30 0   1 211
72-73 Кролик Костянтин Олегович Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 90 81     30 0 201
72-73 Партика Євген Володимирович Подільський ліцей 100 81 20     1 201
74-79 Ціцей Павло Романович УЗСШІ з ПВОП 100 100       2 200
74-79 Жирнов Денис Максимович КПНЛ №145 100 100       2 200
74-79 Коцовський Олександр Владиславович Ужгородська спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов 100 0 100     2 200
74-79 Дудар Богдан Васильович Полонська ЗОШ №3 100 100       2 200
74-79 Сінчук Тарас Іванович Гімназія №1 м. Хмельницький 100 100       2 200
74-79 Іценко Дамір Валерійович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100 100       2 200
80-81 Кобзєв Роман Денисович Старокостянтинівський НВК 90 100       1 190
80-81 Романюк Ігор Леонідович Львівський фізико-математичний ліцей 100 90       1 190
82-83 Шевчук Микола Васильович Шепетівський НВК №1 100 72 10   0 1 182
82-83 Дубський Ігор Андрійович УЗСШІ з ПВОП 90 72   20   0 182
84-88 Юрченко Вікторія Андріївна УЗСШІ з ПВОП 100 81       1 181
84-88 Стрельбицька Ксенія Євгенівна НВК"Гімназія - школа" № 27 м.Маріуполь 100 81       1 181
84-88 Мороз Назар Вікторович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів 100 81       1 181
84-88 Карандашов Артем Владимирович ЗНЗ №9 г.Олександрія 100 81       1 181
84-88 Бесіда Олексій Анатолійович Хмельницька СЗОШ №29 100 81       1 181
89 Хома Тімур Віталійович Хмельницька CCЗШ №1 80 100       1 180
90 Сторожишин Антон Романович Старокостянтинівська ЗОШ №1 100 54 20     1 174
91 Пилипчук Олександр Олександрович Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 90 63 20     0 173
92-95 Тепляков Захарій Олександрович Старокостянтинівська ЗОШ №1 100 72 0     1 172
92-95 Трофименко Юлія Миколаївна УЗСШІ з ПВОП 80 72 20     0 172
92-95 Парамонова Анастасія Дмитрівна ЗСШФМП№12 міста Чернігова 100 72       1 172
92-95 Бойко Анастрасія Володимирівна Старокостянтинівська ЗОШ №1 100 72       1 172
96 Овчинніков Іван Вікторович УЗСШІ з ПВОП 90 81       0 171
97 Ісаєнко Роман Степанович Михайловецька ЗОШ І-ІІІ ст. 50 90 30   0 0 170
98 Антонюк Влад Володимирович Чернівці 100 63       1 163
99 Лозовський Микола Вiкторович Судилкiвський лiцей 90 72       0 162
100 Божок Іван Максимович Шепетівський НВК №3 70 81 0 0   0 151
101-104 Лоран Данило Владиславович Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 100 0 50     1 150
101-104 Кормош Михайло Михайлович Ужгородська ЗОШ I-III №8 100   50     1 150
101-104 Михалко Андрій Ярославович Ужгородська ЗОШ I-III №12 100 0 50 0   1 150
101-104 Раац Володимир Костянтинович Гімназія №2 м. Хмельницький 50 100       1 150
105 Підгорний Казімір Леонідович УЗСШІ з ПВОП 80 63       0 143
106 Зашкольна Дарія Олександрівна Старокостянтинівська ЗОШ №1 70 72 0     0 142
107-108 Лізавчук Іван Васильович Старокостянтинівська ЗОШ №3 40 100       1 140
107-108 Поліщук Роман Денисович Одеський економічний ліцей 90 0 50     0 140
109 Король Сергій Ігорович УЗСШІ з ПВОП 30 90   15   0 135
110-116 Тимощук Олександра Андріївна Нетішинська ЗОШ №2 50 81       0 131
110-116 Жук Ярославв Олександрович Нетішинська ЗОШ №2 50 81       0 131
110-116 Шатровський Владислав Валентинович Нетішинська ЗОШ №2 50 81       0 131
110-116 Радовинчик Оксана Юріївна Нетішинська ЗОШ №2 50 81       0 131
110-116 Сидорук Руслана Василівна Нетішинська ЗОШ №2 50 81       0 131
110-116 Васильчук Артем Олександрович ТБЛ м. Хмельницький 50 81       0 131
110-116 Безвух Сергій Володимирович ЗОШ №5 50 81       0 131
117 Тодоров Максим Віталійович Харківський ліцей №107 40 81 0     0 121
118 Ільницький Іван Андрійович УЗСШІ з ПВОП 100 0 20     1 120
119-121 Радецький Богдан Олександрович Старокостянтинівський НВК 90 0 20     0 110
119-121 Кокорський Дмитро Сергійович Славутський НВК №2 90   20     0 110
119-121 Улещенко Федір Володимирович УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка 100 0 10     1 110
122-142 Рулик Володимир Русланович Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 100         1 100
122-142 Обущук Ілля Павлович Шепетівський НВК №1 100         1 100
122-142 Смірнов Артем Олександрович Старокостянтинівський НВК 70   30     0 100
122-142 Тищук Олександр Сергійович Шепетівський НВК №1 100 0 0     1 100
122-142 Тепляков Олександр Миколайович Старокостянтинівська ЗОШ №1 100         1 100
122-142 Кондрук Габріелла Євгенівна Ужгородська СШ I-III №5 100         1 100
122-142 Попович Іван Ужгородська СШ I-III №5 100         1 100
122-142 Асландуков Николай Алексеевич ЦПО "Вектор" 100         1 100
122-142 Матвійчук Вадим Віталійович Кам'янець-Подільська ЗОШ №7 100         1 100
122-142 Нечипорук Владислав Михайлович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів     100     1 100
122-142 Кіммел Стівен Кристоферович Харківський ліцей №107 100         1 100
122-142 Василик Марія Ігорівна Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" 100         1 100
122-142 Мілюков Олександр Сергійович Ліцей №17 м. Хмельницький 100         1 100
122-142 Шарга Михайло Борисович Лінгвістична Гімназія ім.Т. Г. Шевченка 100         1 100
122-142 Сагадін Кірілл Павлович ТБЛ м. Хмельницький 100 0       1 100
122-142 Богачук Руслана Сергіївна КЗ "Лука-Мелешківський ліцей" 100 0       1 100
122-142 Ткачук Святослав Сергійович Одеський економічний ліцей 100         1 100
122-142 Льовкін Нікіта Олегович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів 100         1 100
122-142 Міскун Єгор Михайлович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів 100         1 100
122-142 Маклаков Микола Григорович Ліцей "Політ" м.Кременчук 100         1 100
122-142 Біскопчук Максим Євгенович Колегіум №16 м. Хмельницький 100         1 100
143-149 Зимомря Оленка Іванівна УЗСШІ з ПВОП 90         0 90
143-149 Русанюк Олексій Михайлович УЗСШІ з ПВОП 90         0 90
143-149 Даньків Даніел Володимирович Ужгородська класична гімназія 90         0 90
143-149 Греба Микола Олександрович Мукачівський ліцей №5 90         0 90
143-149 Шепа Андрій Вячеславович Ужгородська класична гімназія 90         0 90
143-149 Кайда Матвей Вячеславович КЗ "ХНЛІ "Обдарованість" ХОР 90         0 90
143-149 Басистий Олег Сергійович Славутська ЗОШ №1 90         0 90
150-151 Газуда Богдан Васильович УЗСШІ з ПВОП 0 81 0     0 81
150-151 Коськовецька Анастасія Володимирівна Подільський ліцей   81       0 81
152-156 Борісов Антон Вікторович УСШ №3 80         0 80
152-156 Гордієнко Даніїл Михайлович Харківський ліцей №107 80 0 0     0 80
152-156 Солодрай Павло Іванович Красилівський НВК "Гімназія та ЗОШ 1 ст." 80         0 80
152-156 Паканич Владислав Іванович НЕТІШИНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ ТА ЛІЦЕЙ" 80 0       0 80
152-156 Туржанська Дарина Віталіївна Хмельницька СЗОШ №12 80         0 80
157 Поліщук Максим Олегович Судилківський ліцей   72       0 72
158-161 Єфімова Камілла Ігорівна 70         0 70
158-161 Ларін Іван Олексійович Харківський ліцей №107 70         0 70
158-161 Коробенюк Софія Олександрівна Шепетівський НВК "ЗОШ I-III ступенів-гімназія" 70         0 70
158-161 Ясінський В'ячеслав Артурович Деражнянськя ЗОШ №3 1-3 ступенів імені І.Зубкова 70         0 70
162 Грабовський Павло Ігорович Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 60         0 60
163-172 Грет Катерина Романівна УЗСШІ з ПВОП 50         0 50
163-172 Твердохлібов Володимир Костянтинович Красилівського НВК 50 0 0 0 0 0 50
163-172 Колеснік Ярослав Олександрович Чемеровецький НВК №1 50       0 0 50
163-172 Рудий Арнольд Русланович Шепетівська ЗОШ №1 50         0 50
163-172 Оберемок Валерій Валерійович УЗСШІ з ПВОП 50         0 50
163-172 Кляп Іван Іванович УСШ №3 50   0     0 50
163-172 Балаєв Віталій Андрійович Городоцький ліцей №4 50         0 50
163-172 Сенчишин Ігор Ігорович Чемеровецький НВК №1 50       0 0 50
163-172 Король Андрій Ігорович УЗСШІ з ПВОП 30   20     0 50
163-172 Журавськикй Віталій Олегович Хмельницька СЗОШ №29 50         0 50
173-174 Прудивус Михайло Сергійович Староушицький ліцей 40         0 40
173-174 Гаврилюк Олександр Олегович Ізяславський НВК №2 40         0 40
175-177 Баранов Дмитро Миколайович Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" 30         0 30
175-177 Лабойко Катя Ярославівна опорний заклад 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного' 30         0 30
175-177 Михальчинець Олександр Олександрович Мукачівський ліцей 30         0 30
178-180 Лошак Сергій Богданович УЗСШІ з ПВОП     20     0 20
178-180 Піцура Роман Романович УЗСШІ з ПВОП     20     0 20
178-180 Ковтонюк Владислава Сергіївна Подільський ліцей     20     0 20
181 Німець Ярослав Вікторович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів 10 0       0 10
182-500 Антонюк Владислав В'ячеславович Летичівський Ліцей №2           0 0
182-500 Кушко Артем Ігорович Летичівський ліцей №2           0 0
182-500 Заболотний Назар Олександрович Ліцей ім. М. С. Рудяка           0 0
182-500 Щур Володимир Миколайович Ямпільський ліцей 0         0 0
182-500 Зьомок Максим Дмитрович Городоцький ліцей №1           0 0
182-500 Зьомок Максим Дмитрович Городоцький ліцей №1           0 0
182-500 Помернюк Іванна Володимирівна Микласька гімназія           0 0
182-500 Лохвіцький Юрій Сергійович Зіньківський ліцей           0 0
182-500 Булешний Максим Сергійович Хмельницьке НВО №28           0 0
182-500 Кокорський Дмитро Сергійович Славутська ЗОШ №2           0 0
182-500 Левченко Станіслав Романович КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою           0 0
182-500 Мельник Ілля Володимирович Западинська гімназія           0 0
182-500 Тітаренко Макар Вячеславович КЗ "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна" КМР           0 0
182-500 Захожий Андрій Сергійович Славутська гімназія №5           0 0
182-500 Карун Денис Олегович Довжоцький ліцей           0 0
182-500 Куничик Юрій Михайлович Довжоцький ліцей           0 0
182-500 Мазур Максим Володимирович Довжоцький ліцей           0 0
182-500 Кохан Анатолій Олександрович Довжоцький ліцей 0         0 0
182-500 Руденко Тімур Тарасович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Ковач Анна Романівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Деметер Дарина Петрівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Самойленко Анна Павлівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Семенюк Інна Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Дякулич Василь Михайлович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Туряниця Єгор Валерійович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Ільницький Іван Андрійович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Дякулич Василь Михайлович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Левко Тамара Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Мар'ян Ангеліна Михайлівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Стельмах Володимир Олександрович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Вєдєнєєв Дмитрій Олександрович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Савчин Інна Віталіївна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Когут Софія Степанівна- УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Єлізарова Єлізавета Ігорівна КНВК №129 "ГЛАС" Кривий Ріг           0 0
182-500 Тунік Дмитро Дмитрович КНВК №129 "ГЛАС" Кривий Ріг           0 0
182-500 Єгоров Ілля Антонович КНВК №129 "ГЛАС" Кривий Ріг           0 0
182-500 Buleshnyi Misha Sergiyovich Хмельницьке НВО №28           0 0
182-500 Buleshnyi Maks Sergiyovich Хмельницьке НВО №28           0 0
182-500 Buleshnyi Maks Sergiyovich Хмельницьке НВО №28           0 0
182-500 Іваненко Анастасія Андріївна ліцей 1           0 0
182-500 Мацун Любов Володимирівна Нетішинська ЗОШ №2           0 0
182-500 Корбут Михайло Ярославович Чернівецький ліцей №1           0 0
182-500 Джигун Костянтин Валерійович Западинська гімназія           0 0
182-500 Паушак Андрій Сергійович Ліцей №1           0 0
182-500 Пшеничка Поліна Янівна Чернівецький ліцей №1           0 0
182-500 Гавриленко Микита Олексийович СЗОШ № 93 м.Київ           0 0
182-500 Солодрай Павло Іванович Красилівського НВК           0 0
182-500 Мартинюк Роман Віталійович НВК м.Славути           0 0
182-500 Сальніков Ілля Олексійович НВК м.Славути           0 0
182-500 Федорчук Олександр Вадимович НВК "СЗОШ, ліцей " Успіх"           0 0
182-500 Солодрай Павло Іванович Красилівського НВК           0 0
182-500 Трофімюк Антон Андрійович НВК м.Славути           0 0
182-500 Бровчук Олена Вікторівна Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2           0 0
182-500 Олійник Катерина Володимирівна Старокостянтинівська ЗОШ №1           0 0
182-500 Гречин Андрій Романович Відокремлений структурний підрозділ СФКЛНАУП           0 0
182-500 Корх Каріна Анатоліївна Старокостянтинівська ЗОШ №1           0 0
182-500 Федишин Софія Ігорівна Відокремлений структурний підрозділ СФКЛНАУП           0 0
182-500 Хома Ден Сергійович Старокостянтинівська ЗОШ №1           0 0
182-500 Міськов Богдан Сергійович Шепетівська ЗОШ №1           0 0
182-500 Лядощук Дмитро Сергійович Кам'янець-Подільська ЗОШ №7           0 0
182-500 Мікульський Тарас Сергійович Нетішинська ЗОШ №4           0 0
182-500 Грималюк Андрій Валерійович Верховинський ліцей           0 0
182-500 Молибог Ярослав Олегович УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка           0 0
182-500 Нижник Марія Михайліна ПНЛ 145           0 0
182-500 Ципко Антон Владиславович Київ           0 0
182-500 Лазаренко Дмитро Костянтинович Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю           0 0
182-500 Васконян Єгор Ігорович КЗ "ХФМЛ №27"           0 0
182-500 Вершигора Олександр Вікторович Ліцей №1           0 0
182-500 Островський Володимир Михайлович Львівський фізико-математичний ліцей           0 0
182-500 Лютий Олексан Олександрович УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка           0 0
182-500 Пашков Сергій Андрійович Ракошинська ЗОШ 1-3 ступенів           0 0
182-500 Грицина Ярослав Русланович Тернопільський НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука"           0 0
182-500 Кубай Роман Валерійович Володимирецький ліцей *Колегіум*           0 0
182-500 Позазаліком Позазаліком Позазаліком           0 0
182-500 Сулима Андрій Іванович Міцівецька гімназія           0 0
182-500 Лев Руснак Б. Рішельєвський ліцей м.Одеса           0 0
182-500 Добровольський Тимофій Сергійович           0 0
182-500 Кравченко Софія Володимирівна 30 школа           0 0
182-500 Слюсар Олександр Андрійович Шепетівська СЗОШ №2 0 0       0 0
182-500 Луцак Денис Володимирович школа 30           0 0
182-500 Абдаладзе Давід Бежанович 159 Харків           0 0
182-500 Авраменко Максим Віталійович ЗСШФМП №12           0 0
182-500 Стишук Михайло Сергійович Ліцей "Обдарованість"           0 0
182-500 Джерелейко Влада Сергіївна КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Височан Костянтин Олегович КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Костур Назарій Віталійович Городоцький ліцей #1           0 0
182-500 Логвиновський Гліб Васильович Обдарованість           0 0
182-500 Лазнікова Наталя Павлівна гімназія 5           0 0
182-500 Наконечна Анна Сергіївна Шепетівський НВК №1           0 0
182-500 Булат Ігор Андрійович           0 0
182-500 Слободян Володимир Олександрович           0 0
182-500 Черепій Іван Андрійович ЗОШ 1-3 ст. №1 м. Славути           0 0
182-500 Порохнавець Вікторія Василівна Летачівський Ліцей №2           0 0
182-500 Михайлюк Яна Олександрівна Подільський ліцей           0 0
182-500 Спіжавка Ірина Тарасівна Чернівецький ліцей №1           0 0
182-500 Абба Дмитро Олегович Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30           0 0
182-500 Бедрій Роман Богданович Ліцей Львівський           0 0
182-500 Гордей Михайло Сергійович Чернівецький ліцей №1           0 0
182-500 Чоломбитько Аліна Юріївна ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Шинкаренко Аліна Сергіївна ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Шастун Іван Миколайович ЗСШФМП№12           0 0
182-500 Капиця Сергій Сергійьович Чемеровецький НВК №1           0 0
182-500 Левицький Станіслав Віталійович Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30           0 0
182-500 Апостол Iван Андрiйович Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30           0 0
182-500 Сенчишен Ігор Ігорович Чемеровецький НВК №1           0 0
182-500 Коломієць Тарас Дмитрович Антонінський ліцей           0 0
182-500 Ясінський Вячеслав Артурович Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3           0 0
182-500 Островська Валерія Геннадіївна Летачівський Ліцей №2           0 0
182-500 Чепелюк Денис Богданович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Оберемок Валерій Валерійович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Платіцин Євгеній Сергійович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Клюцук Михайло Максимович Ліцей |-|| <<Cлавутинка>>           0 0
182-500 Гулько Олександр Ярославович Хмельницька СЗОШ №5           0 0
182-500 Дякулич Вася Вася Дякулич УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Гуменюк Арсеній Вікторович Дунаєвецька ЗОШ №3           0 0
182-500 Росляков Микита Леонідович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Воронкін Микита Андрійович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Коршаков Олександр Сергійович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Тітаренко Макар Вячеславович КЗ "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна"           0 0
182-500 Шелемін Олексій Олександрович Фастівський академічний ліцей №9           0 0
182-500 Гаврилюк Михайло Євгенійович Фастівський академічний ліцей №9           0 0
182-500 Присяжнюк Віктор Андрійович Дідковецька гімназія           0 0
182-500 Ванюшкін Володимир Володимирович Кам'янець-Подільська ЗОШ №7           0 0
182-500 Москалюк Олександр Віталійович Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.           0 0
182-500 Кошовий Владислав Дмитрович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Острижный Дамир Андревич Школа           0 0
182-500 Потапов Андрій Олексійович УЗОШ №6           0 0
182-500 Родя Міхаіл андрійович Нетішинська ЗОШ           0 0
182-500 Деркач Тарас Ігорович Боратинський ліцей Боратинської сільської ради           0 0
182-500 Оришич Денис Сергійович НВК"ЛІТ-СШ ІІ ступеня" м.Олександрії           0 0
182-500 Мармалюк Олександр Валерійович Одеський національний університет імені І. І. Мечникова           0 0
182-500 Маковський Даніїл Романович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Мартинов Егор Павлович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Шапранов Максим Петрович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Свінцицький Єгор egor2007sv@gmail.com Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Черновол Іван Валентинович Школа           0 0
182-500 Болилый Кирилл Геннадиевич Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Кащук Дарина Андріївна Дунаєвецька ЗОШ №3           0 0
182-500 Богун Іван Олександрович Ліцей "Політ" м.Кременчук           0 0
182-500 Вишняк Назар Сергійович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів           0 0
182-500 Безнос Артем Романович Ліцей "Політ" м.Кременчук           0 0
182-500 Кравчук Олександр Вікторович ЗСШФМП №12           0 0
182-500 Бортняк Павло Андрійович Чемеровецький НВК №1           0 0
182-500 Савченко Ярослава Олександрівна ЗСШФМП12           0 0
182-500 Сорочан Орест Григорович Шепетівський НВК №1           0 0
182-500 Васюта Володимир Михайлович БПЛ Інтелект ЗОШ 11           0 0
182-500 Перець Анастасія Григорівна КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Гирка Арсен Ігорович КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Панченко Максим Сергійович КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Пред Данило Антонович           0 0
182-500 Денчик Олександр Віталійович КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Гіль Сергій Ігоревич КЗ "ХНЛІ" "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Чепко Марина Володимирівна Хмельницька СЗОШ №12           0 0
182-500 Казарян Михайло Андрійович Гімназія №1 м. Хмельницький           0 0
182-500 Гiблов Максим Сергiйович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Потьомкіна Аліса Костянтинівна Гімназія "Академія"           0 0
182-500 Коршаков Олександр Сергійович Харківський ліцей №107 0   0     0 0
182-500 Бондар Дмитро Олександрович Хмельницька ЗОШ №1           0 0
182-500 Мариняк Іван Андрійович Опорний заклад"Рудківська СЗШ I-III ст імені Володимира Жеребного           0 0
182-500 Мар'ян Ангеліна Михайлівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Папіш Данило Ярославович Рудківська СЗШ I-III ст. ім. В. Жеребного           0 0
182-500 Малинецький Олексій Юрійович Красилівська територіальна громада           0 0
182-500 Мариняк Іван Андрійович опорний заклад 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного'           0 0
182-500 Петляківська Надія Михайлівна опорний заклад 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного'           0 0
182-500 Мариняк Іван Андрійович опорний заклад 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного'           0 0
182-500 Німець Ярослав Вікторович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Ступак Захар Іванович Полонський НВК №2           0 0
182-500 Джигун Константин Константин Джигун Западинська гімназія           0 0
182-500 Мельник Ілля Володимирович Западинська гімназія           0 0
182-500 Король Андрій Володимирович Луцька гімназія№21 імені Михайла Кравчука           0 0
182-500 Таравський Денис Едуардович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Ріжанський Андрій Олександрович Ліцей №17 м. Хмельницький           0 0
182-500 Чуловський Давид Юрійович Понінківський НВК           0 0
182-500 Задворна Ольга Олексіївна Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.П.Онищука, гімназія"           0 0
182-500 Сас Євгеній Олександрович Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів           0 0
182-500 Нескоромний Ростислав Павлович Комунальний заклад "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Вязовська Софія Андріївна Слов'янська гімназія, м. Київ           0 0
182-500 Цірук Богдан Петрович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Скутар Наталія Ігорівна Ліцей 1 м.Чернівці           0 0
182-500 Задворний Олексій Костянтинович Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.П.Онищука, гімназія"           0 0
182-500 Бобровська Карина Вадимівна Харківська Загальноосвітня Школа 100           0 0
182-500 Фурман Єгор Андрійович Онлайн школа "Альтернатива"           0 0
182-500 Сапкович Владислав Анатольйович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Кузнєцов Даніїл Денисович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Петров Матвій Сергійович Сумська початкова школа #11           0 0
182-500 Мартиненко Володимир Андрійович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Фомюк Артем Павлович           0 0
182-500 Олексієнко Святослав Юрійович Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ           0 0
182-500 Михайлюк Христина Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Гончарук Артем Юрійович Економічний ліцей           0 0
182-500 Михайлюк Христина Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Михайлюк Христина Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Михайлюк Христина Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Лимар Марк Олександрович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Чегіль Юрій Юрійович Ужгородська класична гімназія           0 0
182-500 Левченко Станіслав Романович Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат           0 0
182-500 Іваненко Анастасія Андріївна ліцей 1           0 0
182-500 Перебийніс Антон Павлович Ліцей №17 м. Хмельницький           0 0
182-500 Кравчук Владислав Сергійович Мокіївський ліцей           0 0
182-500 Александров Ярослав Станіславович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Бізюкова Іра Іванівна           0 0
182-500 Гаврилюк Ілля Максимович Ліцей №17 м. Хмельницький           0 0
182-500 Гаврилюк Ілля Максимович Ліцей №17 м. Хмельницький           0 0
182-500 Осмоловська Євгенія Одександрівна 171           0 0
182-500 Брушневська Інга Максимівна Довжоцький ліцей           0 0
182-500 Сидорчук Ігор Йосипович Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів           0 0
182-500 Іванюк Владислав Олександрович Кам’янець-Подільський ліцей           0 0
182-500 Плотнікова Вероніка Андріївна Краматорський ліцей №35 імені В. Шеймана           0 0
182-500 Приходько Роман Юрійович Краматорський ліцей №35 імені В. Шеймана           0 0
182-500 Сапунов Михайло Сергійович Краматорський ліцей №35 імені В. Шеймана           0 0
182-500 Олексик Василь Васильович УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Баландюк Данило Андрийовыч Запорізька школа інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Томенко Анатолій Іванович Гальчинецька ЗОШ           0 0
182-500 Аршеніна Яна Василівна Ямпільський ліцей           0 0
182-500 Аршеніна Яна Василівна Ямпільський ліцей           0 0
182-500 Папіш Данило Ярославович Рудківська СЗШ I-III ст. ім. В. Жеребного           0 0
182-500 Голущак Наталія Романівна Маріупольський технічний ліцей           0 0
182-500 Шевчук Діана Віталівна Новороманівська           0 0
182-500 Фелонюк Ілля Вікторович (дубль) НУ "Львівська політехніка"           0 0
182-500 Пелішенко Віталій Вікторович Дунаєвецька ЗОШ 1-3ст. 3           0 0
182-500 Христафулова Олександра Олександрівна Чернівецький ліцей №5 "Оріана"           0 0
182-500 Дядюк Антон Віталійович КНУТШ           0 0
182-500 Савчук Максим Вікторович Гімназія №6 Шепетівської міської ради Хмельницької області           0 0
182-500 Лещинський Мирослав Костянтинович Кам'янець Подільський Ліцей з Посиленою військово фізичною підготовкою           0 0
182-500 Подпонаровський Дмитро Едуардович Гімназія №6 Шепетівської міської ради Хмельницької області           0 0
182-500 Козловська Каріна Юріївна Гімназія №6 Шепетівської міської ради Хмельницької області           0 0
182-500 Орєх Нікіта Дмитрович Гімназія №6 Шепетівської міської ради Хмельницької області           0 0
182-500 Воронін Костянтин Сергійович Харківський ліцей №107           0 0
182-500 Петрик Володимир Володимирович Рудківська СЗШ I-III ступенів імені Володимира Жеребного           0 0
182-500 Вінічук Сергій Миколайович Старокостянтинівський НВК           0 0
182-500 Васильев Олександр Антонович 117           0 0
182-500 Вовченко Костянтин Сергійович Маріупольський технічний ліцей           0 0
182-500 Паканич Владислав Іванович Нетішинський НВК "Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей"           0 0
182-500 Болілий Кирило Геннадійович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Пастущен Віталіна Віталіївна Городоцький ліцей 1           0 0
182-500 Шершун Максим Вікторович Хмельницький НВК №4           0 0
182-500 Вакар Богдан Максимович КСШ71           0 0
182-500 Деркач Роман Анатолійович           0 0
182-500 Смолка Данил Викторович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Удовкін Веніамін Вікторович Ліцей "Політ" м.Кременчук           0 0
182-500 Арасланов Георгій Олексійович Ліцей "Політ" м.Кременчук           0 0
182-500 Безверхий Максим Вікторович Ліцей "Політ" м.Кременчук           0 0
182-500 Приходько Роман Юрійович Краматорський ліцей №35 імені Валентина Шеймана           0 0
182-500 Кузбит Остап Іванович ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені В. Жеребного"           0 0
182-500 Бідний Олександр Анатолійович ЧМЛ № 3           0 0
182-500 Горин Владислав Мирославович ОЗО "Глибоцький ліцей"           0 0
182-500 Кравчук Олександр Вікторович ЗСШФМП №12           0 0
182-500 Сухарєв Тимофій Олександрович ЧМЛ № 3           0 0
182-500 Захожий Андрій Сергійович Славутська гімназія №5           0 0
182-500 Буц Олександр Володимирович ЗОШ 3           0 0
182-500 Буц Олександр Володимир ЗОШ 3           0 0
182-500 Петченко Анастасия Тимофеевна ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Височан Костянтин Олегович ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Воронін Назар Геннадійнович ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Коцофан Артур Эвгенович ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Логвиновський Гліб Васильович ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Височан Костянтин Олегович ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Яременко Олександр Ярославович Летичівський ліцей №1           0 0
182-500 Чередніченко Юрій Геннадійович КЗ "ХФМЛ №27"           0 0
182-500 Бондар Дмитро Олександрович Хмельницька ЗОШ №1           0 0
182-500 Заболотний Назар Олександрович Ліцей ім. М. С. Рудяка           0 0
182-500 Костишин Максим Віталійович Ліцей №5 міста Чернівці           0 0
182-500 Хмельницький Давид Богданович Нетішинський НВК "Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей"           0 0
182-500 Юзькевич Дмитро Миколайович Ліцей 25 м. Житомира           0 0
182-500 Петренко Марина Юріївна Ліцей 25 м. Житомира           0 0
182-500 Баранов Павло Сергійович Школа №2 м. Житомир           0 0
182-500 Баранов Павло Сергійович Школа №2 м. Житомир           0 0
182-500 Аршеніна Яна Василівна Ямпільський ліцей           0 0
182-500 Вінічук Сергій Миколайович Старокостянтинівський НВК           0 0
182-500 Булешний Михайло Сергійович Хмельницьке НВО №28           0 0
182-500 Лещенко Роман Віталійович Одеський економічний ліцей           0 0
182-500 Сахненко Олексій Сергійович Шепетівська ЗОШ №1           0 0
182-500 Голеняк Анастасія Сергіївна Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Варук Олександра Михайлівна Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Мартинова Анастасія Максимівна Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Жмуровський Роман Олександрович Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Варук Олександра Михайлівна Хмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів           0 0
182-500 Сулима Андрій Іванович Міцівецька гімназія           0 0
182-500 Лужняк Денис Віталійович Хмельницький НВК №6           0 0
182-500 Поморгайло Надія Юріївна Хмельницька ЗОШ №25           0 0
182-500 Раймер Даніїл Вікторович Гімназія №1 м. Хмельницький           0 0
182-500 Улещенко Федір Володимирович УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка           0 0
182-500 Нижник Єлизавета Олександрівна Хмельницький НВК №9           0 0
182-500 Нижник Єлизавета Олександрівна Хмельницький НВК №9           0 0
182-500 Горин Владислав Мирославович ОЗО "Глибоцький ліцей"           0 0
182-500 Зозулич Андрій Володимирович УЗОШ 12           0 0
182-500 Нижник Єлизавета Олександрівна Хмельницький НВК №9           0 0
182-500 Михайлюк Христина Іванівна УЗСШІ з ПВОП           0 0
182-500 Шелестов Артем Андрійович Технічний ліцей НТУУ "КПІ"           0 0
182-500 Врюкало Володимир Вікторович Ліцей 1 Івано-Франківської міської ради           0 0
182-500 Пушкар Максим Олександрович НВК№13           0 0
182-500 Цімбота Владислав Вікторович           0 0
182-500 Остапчук Аліна Богданівна Судилківський ліцей           0 0
182-500 Сулима Андрій Іванович Міцівецька гімназія           0 0
182-500 Лужняк Денис Віталійович Хмельницький НВК №6           0 0
182-500 Холод Андрій Сергійович Гімназія №1 м. Хмельницький           0 0
182-500 Рудзінський Святослав Ігорович Гімназія №1 м. Хмельницький           0 0
182-500 Марисик Юлія Олександрівна Ліцей №17 м. Хмельницький           0 0
182-500 Комар Владислав Іванович Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ»           0 0
182-500 Заганяч Софі Миколаївна Гімназія №1 м. Хмельницький           0 0
182-500 Петченко Анастасия Тимофеевна ХНЛІ "Обдарованість"           0 0
182-500 Баландюк Данило Андрійович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Свінцицький Єгор Констянтинович Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"           0 0
182-500 Прокопенко Сергій Миколайович КЗ "Чоповицький ліцей"           0 0
182-500 Лохвіцький Юрій Сергійович Зіньківський ліцей           0 0
182-500 Ільчук Іван Андрійович Славутська ЗОШ №1           0 0
182-500 Заболотна Уляна Ігорівна Ліцей #5 Івано-Франківськ           0 0
182-500 Ковальська Каріна Михайлівна ТТЛ м. Тернопіль           0 0
182-500 Ніконова Надія Володимирівна Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів           0 0
182-500 Чегіль Юрій Юрійович Ужгородська класична гімназія           0 0
182-500 Мусієнко Єгор Романович КЗ ННЛІ "Обдарованість" ХОР           0 0
182-500 Зозулич Андрій Володимирович УЗОШ 12           0 0
182-500 Таран Єлизавета Андріївна           0 0
182-500 Ткач Олександр Петрович Хмельницька СЗОШ №1           0 0
  Total:   0 0 0 0 0 0  
  Success:   0 0 0 0 0 0  
  %:   0% 0% 0% 0% 0% 0%